Drugi składany smartfon Samsunga zadebiutuje 19 listopada

19 listopada do chińskich sklepów trafi Samsung W20 5G. Jest to kolejny po Galaxy Fold składany smartfon koreańskiej marki, wyposażony w modem 5G.

Do tej pory myśleliśmy, że kolejny składany smartfon Samsunga pojawi się dopiero w przyszłym roku, a będzie nim Galaxy Fold 2. Koreańska marka nie chce tak długo czekać. Parę dni temu firma zapowiedziała położenie większego nacisku na produkcję nowego typu smartfonów. Częścią tej strategii jest Samsung W20 5G.

Początkowo sądzono, że model W20 będzie miał konstrukcję przypominającą telefony z klapką, lecz przeczą temu nowe materiały prasowe. Zaproszenie na premierę opublikowane przez China Telekom wskazuje, że nowy smartfon ma konstrukcyję zbliżoną do Galaxy Fold. Składa się więc niczym książka z wyświetlaczem znajdującym się po wewnętrznej stronie.

Producent nie podał na razie oficjalnej specyfikacji nowego modelu, więc nie wiemy jakie parametry posiada. Na ulotce widzimy jednak potrójną kamerę zlokalizowaną na tylnym panelu, a także czytnik odcisków palców na bocznej krawędzi.

Do premiery nie zostało jednak wiele czasu, więc na pewno wkrótce poznamy szczegóły tego modelu.

Samsung W20 5G

Źródło

You may also like...