Pierwsza aktualizacja Galaxy A70s dostarcza nowe funkcje

Samsung Galaxy A70s dostał pierwszą aktualizację oprogramowania. Nowa poprawka wprowadza m.in., obsługę słuchawek na USB-C oraz nowe funkcje dla bocznego przycisku asystenta Bixby.

Pod koniec września Samsung wprowadził do sprzedaży nowy smartfon ze średniej półki, jakim jest Galaxy A70s. Producent właśnie udostępnił mu pierwszą aktualizację oprogramowania, która wprowadza do użytku parę nowych funkcji.

Dostarczona aktualizacja wprowadza m.in., obsługę słuchawek na USB-C, umożliwiając podłączenie ich do gniazda, którym zazwyczaj przesyłany dane oraz ładujemy baterię. Oprócz tego pojawiła się możliwość przypisania nowych komend do bocznego przyciski aktywującego asystenta Bixby.

Kolejną z nowości jest funkcja Link to Windows, pozwalająca użytkownikowi połączyć swój telefon z komputerem osobistym. Dzięki temu bezpośrednio z komputera zyskuje dostęp do wiadomości tekstowych, powiadomień oraz zdjęć zapisanych w telefonie. Dodatkowo możliwe jest uzyskanie na pececie lustrzanego odbicia ekranu smartfona.

Aktualizacja o numerze A707FDDU1ASK1 waży 315 MB i najpierw trafiła do Indii. Z czasem powinna jednak pojawić się także na innych rynkach.

Galaxy A70s

Źródło

You may also like...