Samsung zwiększy możliwości aparatów serii Galaxy S22

Samsung przygotowuje aktualizację, która rozszerzy możliwości aparatów flagowej serii Galaxy S22. Spodoba się szczególnie osobom korzystającym z funkcji hyperlapse.

Wprawdzie Samsung przygotowuje się już do premiery nowej serii Galaxy S23, to nie zamierza porzucać obecnej generacji i wciąż ją usprawnia. Obecnie koreańska marka pracuje nad nową aktualizacją, która rozszerzy możliwości aparatów rodziny Galaxy S22, wzbogacając je o nową funkcję.

Tym razem zmiany skupią się na domyślnej aplikacji do obsługi aparatów i spodobają się osobom korzystającym z funkcji hyperlapse. Jest to technika w fotografii poklatkowej służąca do tworzenia ujęć ruchomych. W efekcie uzyskujemy ujęcie nie tylko z przyspieszonym ruchem otoczenia, ale także z wyraźnie zarysowanym ruchem kamery.

Klienci już od dawna prosili producenta i możliwość większej kontroli parametrów podczas nagrywania w trybie hyperlapse. Chodzi o możliwość zmiany ISO, prędkości migawki, balansu bieli oraz ostrości. Koreańska marka zamierza spełnić tę prośbę, dlatego pracuje nad aktualizacją, która wprowadzi taką możliwość.

Producent na razie nie podaje konkretnego terminu udostępnienia nowej funkcji aparatu. Mówi się jednak, że użytkownicy smartfonów nie powinni czekać na nią zbytu długo i w każdej chwili może pojawić się w Galaxy Store.

Na razie nowa funkcja stanie się dostępna tylko dla użytkowników serii Galaxy S22, ale nie można wykluczyć, że producent nie ograniczy jej tylko do tej rodziny. W tej chwili to jednak nic pewnego i musimy poczekać na więcej konkretów.

Galaxy S22

Źródło

You may also like...