Znamy europejskie ceny Samsunga Galaxy Tab S6 Lite

Dowiedzieliśmy się ile trzeba będzie w Europie zapłacić za najnowszy tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Sprzet wyceniono na 379 i 479 euro.

Na początku bieżącego miesiąca, do amerykańskich sklepów trafił najnowszy tablet Samsunga, mianowicie Galaxy Tab S6 Lite. Na europejską premierę sprzętu musimy poczekać nieco dłużej, ale wiemy już ile trzeba będzie za poszczególne modele zapłacić.

Wersja wyposażona w WiFi będzie nasz kosztowała 379 euro, ale jeśli chcemy łączyć się z internetem w dowolnym miejscu, musimy wydać 479 euro. Tyle bowiem kosztuje wariant wyposażony w modem 4G LTE. Wciąż nie wiemy jednak kiedy sięgniemy po nasze karty kredytowe, aby nabyć nowy tablet, gdyż nadal nie ma on jeszcze ustalonej daty premiery.

Galaxy Tab S6 Lite jest sprzętem ze średniej półki, a więc nie powinniśmy oczekiwać po nim dużej wydajności. Produkt ma 10,4″ ekran LCD o rozdzielczości Full HD+, zapewniający sporą powierzchnię roboczą. Natomiast dla większej wygody obsługujemy go za pomocą piórka S Pen. Procesor Exynos 9611 z 4 GB RAM zapewnia płynną wielozadaniowość, natomiast 64 GB pamięci wystarczy by zainstalować wiele aplikacji.

Sprzęt potrafi też nagrywać filmy i wykonywać zdjęcia. Umożliwiają mu to tylny aparat z 8 MP sensorem oraz 5 MP przednia kamera do selfie. Natomiast bateria 7040 mAh pozwoli korzystać z tabletu przez wiele godzin, bez konieczności podłączania ładowarki.

Galaxy Tab S6 Lite

Źródło

You may also like...