Ściereczka Apple wyprzedana. Na dostawę czeka się 12 tygodni

Kosztująca 99 zł ściereczka do czyszczenia Apple okazała się hitem sprzedaży. Na realizację zamówień klienci muszą czekać około 10-12 tygodni, ze względu na ogromne zainteresowanie tym produktem.

Nie da się ukryć, że Apple posiada rewelacyjnych specjalistów ds. marketingu, dzięki którym potrafi zarobić dosłownie na wszystkim. Firma jest w stanie wykreować modę nawet na drobiazgi takie jak ściereczka do monitora, którą wprowadziła do sprzedaży parę tygodni temu.

Jak wcześniej informowałem, amerykański producent kawałek szmatki przeznaczonej do czyszczenia wyświetlaczy sprzedaje w polskim sklepie za 99 zł. Firma twierdzi, że ściereczkę wykonano z miękkiego, nieściernego materiału i nadaje się do czyszczenia dowolnego wyświetlacza Apple, w tym szkła z nanoteksturą. Robi to przy tym skutecznie oraz całkowicie bezpiecznie.

Okazuje się, że mimo absurdalnej ceny ściereczka do czyszczenia sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki. Fani amerykańskiej marki błyskawicznie wykupili cały jej zapas. Ze strony produktu wynika, że jeśli chcielibyście zakupić ją teraz, to na dostawę trzeba czekać około 10-12 tygodni.

A przypomnę, że chodzi tu o zwykły kawałek mikrofibry, który w sklepie można kupić za kilka złotych. Zestawy wyposażone w dodatkowe płyny ułatwiające pozbycie się odcisków palców z ekranów, kosztują około kilkunastu złotych. To bardzo wyraźnie pokazuje, że producent potrafi wykreować modę dosłownie na każdy produkt.

Nie jest to bynajmniej jedyny przykład absurdalnych cen akcesoriów tego koncernu. Jeśli np., chcielibyście podłączyć do swego iPhone’a standardowe przewodowe słuchawki, to normalnie nie da się tego zrobić. Trzeba bowiem zakupić specjalny adapter z Lightning do gniazda 3,5 mm, który Apple sprzedaje za 89 zł.

ściereczka do czyszczenia

Źródło

You may also like...