Lego Batman 2 za darmo w listopadowym Games with Gold

Microsoft ujawnił listę tytułów, które w listopadzie posiadacze Xboxa dostaną za darmo w ramach subskrypcji Games with Gold. Wśród darmowej jest m.in., Lego Batman 2 DC Super Heroes.

Już od jutra właściciele konsol Xbox posiadający abonament Xbox Live Gold, będą mogli otrzymać kolejny zestaw darmowych tytułów. Microsoft właśnie ujawnił jakie propozycje przygotował na listopad w ramach usługi o nazwie Games with Gold. Sklepowa wartość wspomnianych tytułów wynosi niemal 80 dolarów i pozwolą graczom zwiększyć swój wynik Gamescore o dodatkowe 3200 punktów.

Listopadowe propozycje Games with Gold

Pierwszą z propozycji jest gra Moving Out, dostępna dla posiadaczy Xbox Series X/S oraz Xboxa One. To tytuł, w którym wcielamy się w specjalistów od przeprowadzek i można się nią bawić samotnie lub w trybie współpracy w maksymalnie 4 osoby. Gra będzie dostępna w okresie od 1 do 30 listopada.

Kolejną propozycją jest Kingdom Two Crowns, w której wcielamy się we władcę budującego swe królestwo oraz chroniące je przed najeźdźcami. Tytuł łączy ze sobą mechanikę tower defense z klasyczną mechaniką zarządzania zasobami. Grę można pobrać w okresie od 16 listopada do 15 grudnia.

Games with Gold

Dla posiadaczy Xboxa One przygotowano natomiast gry Rocket Knight oraz Lego Batman 2 DC Super Heroes. Można nimi bawić się także na nowych konsolach, dzięki kompatybilności wstecznej. Pierwsza z nich to scrollowana gra 2D, w której sterujemy bohaterem wyposażonym w odrzutowy plecak, walcząc z armią wilków zagrażającą naszym ludziom. Będzie dostępna w okresie do 1 do 15 listopada.

Drugiej produkcji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, gdyż jest to niezwykle popularny tytuł. Wcielamy się w nim w komiksowych herosów, którzy muszą uratować Gotham City przed Lexem Luthorem oraz Jokerem planującym je zniszczyć. Możemy ją pobrać w okresie do 16 do 30 listopada.

Naturalnie, że aby pobrać powyższe propozycje trzeba posiadać abonament Xbox Live. W tym sklepie możecie kupić 3-miesięczną subskrypcję w atrakcyjnej cenie. Niezłym rozwiązaniem może być również Xbox Game Pass, który dostaniecie w tym sklepie za przystępne pieniądze. Oferuje bowiem możliwość gry online, a także zapewnia dostęp do mnóstwa ciekawych tytułów. Jeśli natomiast chcielibyście sprawić sobie nową konsolę Microsoftu, by mieć rozrywkę na długie zimowe wieczory, to zapraszam pod poniższe linki. W atrakcyjnych cenach dostaniecie w tych sklepach Xbox Series X 1 TB oraz Xbox Series S 512 GB.

Źródło

You may also like...