Ubierz AirPods w skarpetkę. Powraca popularny gadżet Apple

Firma Native Union wykorzystała pomysł Apple na nietypowy gadżet do iPoda i stworzyła jego nową wersję. AirPods Beanies to skarpetki dla słuchawek AirPods, stanowiące formę futerału chroniącego przed uszkodzeniami.

Jak już wielokrotnie pisałem, Apple potrafi sprzedać swym klientom dosłownie wszystko, bez względu na to jak absurdalny byłby to produkt. Przykładem z ostatnich tygodni jest ściereczka do czyszczenia ekranów, którą amerykański koncern sprzedaje za 99 zł. Jak wczoraj informowałem, produkt błyskawicznie się wyprzedał i na realizację zamówień trzeba obecnie czekać nawet 12 tygodni.

AirPods Beanies

Nie jest to bynajmniej jedyny absurdalny gadżet firmy z Cupertino. Wiele lat temu wprowadziła na rynek iPod Sock, czyli niewielkie skarpetki, do których można było włożyć odtwarzacz muzyczny iPod. Pełniły one funkcję futerału, chroniąc urządzenie przez uszkodzeniami, a dostępne były w zestawach po 6 sztuk, kosztujących 29 dolarów.

iPod Sock było niezwykle popularnym produktem i pozostawało na rynku przez niemal dekadę, dopóki firma w 2012 roku nie wycofało go ze sprzedaży.

Firma Native Union podchwyciła teraz pomysł Apple i stworzyła bardzo podobny gadżet do słuchawek AirPods. Nazywa się on AirPods Beanies i jest oferowanym w kilku kolorach pokrowcem na sprzęt. Przypomina oryginalny iPod Sock i również jest dwukolorowy oraz wykonany z grubej dzianiny. Zmieniono jednak nieco kolorystykę, gdyż dostępne są teraz bardziej pastelowe barwy.

AirPods Beanies

AirPod Beanies w żaden sposób nie blokuje możliwości bezprzewodowego ładowania słuchawek i pasuje do wszystkich wersji obudów. Pokrowce można kupić na stronie producenta po 86 zł za pakiet czterech sztuk.

A jeśli nie posiadacie jeszcze bezprzewodowych słuchawek AirPods, to w tym sklepie możecie je dostać w atrakcyjnej cenie.

Źródło

You may also like...