Serialowy Baby Yoda już dostępny w przedsprzedaży

Sideshow Collectibles rozpoczyna przyjmowanie zamówień na realistyczną figurkę Baby Yoda. Zabawka znana z serialu The Mandalorian, trafi do sprzedaży jesienią.

Już 31 marca wystartuje w Europie serwis Disney Plus, w którego ofercie znajduje się m.in., serial The Mandalorian. Najnowsza produkcja osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen stała się niezwykle popularna, więc bardzo szybko pojawiły się związane z nią gadżety.

Baby Yoda

Oczywiście tym najbardziej pożądanym jest Baby Yoda, niezwykle sympatyczna postać, którą od razu zapragnęły mieć miliony osób na całym świecie. Disney oczywiście nie kazał im długo czekać i dość szybko wprowadził do sprzedaży nową zabawkę. Niedawno pokazał kolejną jej wersję, która w tym miesiącu trafi na sklepowe półki. To jednak nie do końca to czego oczekują fani, gdyż zabawka przypomina typowego pluszaka i jest średnio realistyczna. Wkrótce pojawi się jednak coś znacznie lepszego.

Baby Yoda

Znana z produkcji świetnych figurek firma Sideshow Collectibles, rozpoczęła właśnie przyjmowanie zamówień na własną figurkę Baby Yoda. Jak zwykle w przypadku tego producenta, gadżet wykonano z niezwykła dbałością o detale. Figurka jest rzeczywistych rozmiarów i ma około 41 cm wysokości, 33 mm szerokości i 22 cm głębokości.

Baby Yoda

Jest przy tym dość droga, gdyż producent wycenił ją na 350 dolarów. Jeśli jednak cena Was nie przeraża i chcielibyście ją kupić, to zapraszam tutaj. Zabawka nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Sideshow Collectibles twierdzi jedynie, że pojawi się w sprzedaży w okresie pomiędzy sierpniem i październikiem.

Baby Yoda
Baby Yoda

Źródło

You may also like...