SHARGEEK STORM2 Slim jednym z najszybszych powerbanków na rynku

Na Indiegogo znaleźć można ciekawy powerbank STORM2 Slim. Ma baterię o pojemności 20 000 mAh i oferuje aż 130 W system szybkiego ładowania, zaś jego pracę możemy kontrolować z poziomu dotykowego ekranu.

Smartfony otrzymują coraz szybsze systemy ładowania, jednak możemy z nich korzystać tylko w domu lub biurze. Gdybyśmy jednak chcieli naładować telefon poza domem, jesteśmy skazani na znacznie wolniejsze systemy ładowania, zapewniane przez typowy powerbank. Na szczęście istnieją jednak modele, które mogą uzupełnić naszą baterię w zdecydowanie krótszym czasie.

Takim sprzętem jest STORM2 Slim, który właśnie pojawił się na platformie Indiegogo. Dzieło firmy SHARGEEK jest bardziej kompaktową wersją powerbanku STORM2, który w zeszłym roku zebrał 860 tys. dolarów na rozpoczęcie produkcji. Nowy model oferuje ciekawszą stylistykę i większą moc ładowania.

Sprawdź ceny popularnych powerbanków

Produkt o wymiarach 62 x 156 x 30.4 mm i masie 450 gramów, posiada bowiem przezroczystą obudowę, umożliwiającą zobaczenie wszystkich podzespołów. W jej wnętrzu znajduje się 2000 mAh bateria, która pozwala aż siedmiokrotnie naładować naszego iPhone’a lub 1,2-krotnie MacBooka.

powerbank

Baterię wyposażono w 100 W gniazdo USB-A oraz 30 W port USB-C. Dzięki nim możemy w tym samym czasie ładować dwa różne urządzenia. Na przykład z portu USB-C w ciągu 90 minut naładujemy MacBooka do 80 procent. W tym samym czasie port USB-A w 30 minut naładuje iPhone’a do 50 procent pojemności. Samą baterię możemy natomiast ładować z mocą 65 W, wykorzystując w tym celu elektryczne gniazdko lub panele solarne.

Wygodę obsługi baterii zapewnia nam dotykowy panel IPS LCD zamontowany w obudowie. Ekran prezentuje najważniejsze informacje o pracy sprzętu, w tym temperaturę oraz poziom naładowania akumulatora.

Powerbank STORM2 Slim pojawi się w sprzedaży już w lipcu i będzie kosztował około 1250 zł. Zamówienia można składać na stronie Indiegogo.

Źródło

You may also like...