T-Mobile ujawnia szczegóły abonamentu dla sieci 5G

6 grudnia T-Mobile oficjalnie uruchomi w USA sieć 5G. Operator podał szczegóły nowego planu taryfowego przygotowanego dla klientów, który będzie dostępny za 15 dolarów miesięcznie.

Za kilka dni operator T-Mobile wreszcie udostępni swym amerykańskim klientom najnowszą technologię łączności, czyli sieć 5G. Firma oczywiście jest już w pełni gotowa do świadczenia nowej usługo. Dlatego poinformowała o pierwszym abonamencie, przeznaczonego dla osób pragnących korzystać z szybkiego internetu.

Telekom zaoferuje im prepaid 5G kosztujący 15 dolarów miesięcznie. W tej cenie, oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości tekstowych, konsument otrzymuje także 2 GB miesięcznego internetu. Musimy jednak pamiętać, że jest to pakiet przeznaczony dla nowej sieci, więc wbrew pozorom nie jest to dużo. Nowy standard łączności pozwala bowiem pobierać dane z prędkością kilkudziesięciokrotnie wyższą niż 4G LTE. Można więc zużyć go w niezwykle krótkim czasie.

Dlatego można zdecydować się na nieco większą paczkę danych wynoszącą 5 GB, która kosztuje 25 dolarów miesięcznie. Operator obiecuje również, że do obu planów abonamentowych, każdego roku przez okres pięciu lat będzie dodawał dodatkowe 500 MB.

Naturalnie do korzystania z nowej sieci potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Operator przygotował dwa modele, mianowicie Samsung Galaxy Note 10+ 5G oraz OnePlus 7 Pro McLaren. Ich ceny bez umowy zaczynają się od 669 dolarów miesięcznie.

sieć 5G

Źródło

You may also like...