SimpliSafe Smart Lock – stylowy zamek do drzwi

SimpliSafe zaprezentowało najnowszy produkt z kategorii inteligentnego domu. Jest nim zamek do drzwi Smart Lock o bardzo smukłej konstrukcji.

Jeśli nie lubicie nosić ze sobą ciężkich kluczy do mieszkania, które wbrew pozorom nie jest tak trudno zgubić, możecie zastąpić je wygodniejszym rozwiązaniem. Wystarczy jedynie zastąpić standardowy zamek jego inteligentną wersją. A tak się świetnie składa, że firma SimpliSafe zaprezentowała właśnie najnowszy model o nazwie Smart Lock.

To co go wyróżnia spośród innych zamków elektronicznych, to niezwykle smukła konstrukcja. Jego grubość to zaledwie nieco ponad 2 cm, więc jest to jeden z najcieńszych dostępnych zamków.

Oczywiście nie brakuje w nim także wielu użytecznych funkcji. Jedną z najważniejszych jest zdalne sterowanie zamykaniem i otwieraniem, wykonywane za pomocą mobilnej aplikacji. Możemy w niej na przykład ustawić timer, który po 60 sekundach automatycznie zablokuje zamek. To bardzo przydatna opcja w domu, w którym są małe dzieci, gdyż drzwi nie będą cały czas otwarte.

Zamek można też obsługiwać za pomocą głosowych asystentów Alexa oraz Google Assistant. A jeśli nie posiadamy smartfona, to otwieranie drzwi może się odbywać za pomocą PIN’u. Jeśli jednak kilkukrotnie pomylimy się przy jego wpisywaniu, wówczas zamek automatycznie się zablokuje.

SimpliSafe Smart Lock będzie dostępny w oficjalnym sklepie firmy od 15 września w cenie 99 dolarów. Musimy jednak mieć na uwadze, że produkty SimpliSafe nie są do końca bezpieczne. Całkiem niedawno jednemu z ekspertów udało się zablokować jej sensory gadżetem za parę dolarów.

SimpliSafe

Źródło

You may also like...