Milla Jovovich pojawi się Monster Hunter World: Iceborne

Capcom w ciekawy sposób promuje nadchodzący film Monster Hunter. W związku z jego debiutem do gry Monster Hunter World: Iceborne zawita odtwórczyni głównej roli Milla Jovovich.

Wiele osób z pewnością nie może się już doczekać premiery filmu Monster Hunter, będącego ekranizacją niezwykle popularnej gry wideo. Firma Capcom będąca autorem tej serii, postanowiła w ciekawy sposób uświetnić debiut jej kinowej ekranizacji. Firma zapowiedziała właśnie zupełnie nowy event w grze Monster Hunter World: Iceborne.

Jest to misja przeznaczona dla jednego gracza, a pierwsze skrzypce gra w niej Artemis – bohaterka w którą wciela się Milla Jovovich. Artemis nie tylko wygląda jak znana aktorka, ale również przemówi do graczy jej głosem. Misja ma być dwuczęściowa, zaś podczas powierzonego nam zadania będziemy musieli zająć się Black Diablos oraz Greater Rathalos. Jeśli uda nam się zlikwidować wymienione stwory, wówczas możemy liczyć na łupy inspirowane nadchodzącym filmem.

Monster Hunter

Nowa misja pojawi się w grze już 3 grudnia. Natomiast brytyjscy gracze będą mogli wziąć w niej udział 4 grudnia, czyli w dniu tamtejszej premiery filmu.

Źródło

You may also like...