Składana bieżnia Xiaomi pozwoli biegać w domu

Na platformie Xiaomi YouPin pojawiła się bieżnia URevo U1. To składany model, który jest cichy i kompaktowy, a kosztuje tylko 190 dolarów.

W czasach pandemii chodzenie na siłownię nie jest szczególnie bezpieczne, więc lepiej ćwiczyć w domu. Problemem może być jednak brak odpowiedniego sprzętu umożliwiającego trenowanie. Na szczęście producenci doskonale rozumieją potrzeby konsumentów oferując wyposażenie, dzięki któremu możemy zrzucać zbędne kilogramy w domowym zaciszu.

Taką firmą jest WalkingPad, która właśnie wprowadza na rynek najnowszą bieżnię URevo U1. To model kompaktowy, a także bardzo cichy, więc łatwo go przechowywać i nie przeszkadza domownikom. Jego wymiary wynoszą 120 x 42 cm, zaś wysokość to 6,5 cm, więc możemy wygodnie ćwiczyć nawet w niewielkim pomieszczeniu, a po ćwiczeniach schować sprzęt np., pod sofą.

Pas bieżni ma własną funkcję korekcji, aby zapobiec odchyleniom, jak również specjalne czujniki ostrzegające użytkownika gdy za bardzo zbliży się do jego krawędzi. Urządzenie może rozpędzić się do maksymalnie 6 km/h, co w zupełności wystarczy do zaspokojenia potrzeb amatorów joggingu. Oczywiście ma też ogranicznik prędkości dla początkujących, który automatycznie wyłącza się po przebiegnięciu nieco ponad 4 km.

Producent zadbał także o ograniczenie hałasu, stosując zintegrowaną konstrukcję. Maksymalny hałas podczas pracy urządzenia wynosi więc jedynie 62 dB, więc nie będzie przeszkadzało sąsiadom. Natomiast zamontowany z przodu wyświetlacz prezentuje prędkość, czas, liczbę spalonych kalorii oraz pokonany dystans.

Bieżnia URevo U1 dostępna jest na tej stronie w przeliczeniu za 710 zł.

URevo U1

Źródło

You may also like...