Skradziono ciężarówkę z ponad 20 tysiącami LG G2

Już wkrótce serwisy aukcyjne zaroją się od ofert sprzedaży całkowicie nowych smartfonów LG G2, dostępnych w podejrzanie niskich cenach. W Indianie skradziono bowiem ciężarówkę, która przewoziła aż 22,500 tych smartfonów.

Media donoszą, że była to dostawa do salonów sieci Sprint, w której to premiera flagowego smartfona koreańskiego koncernu, ma się odbyć już w przyszłym miesiącu. Kradzież tak wielkiej ilości telefonów zapewne pokrzyżuje nieco te plany i może sprawić, że debiut słuchawki zostanie nieco opóźniony, gdyż nie będzie czego sprzedawać.

Napad miał miejsce kilka dni temu, gdy kierowca ciężarówki urządził krótki postój w miasteczku Gary w stanie Indiana, by nieco się odświeżyć po długiej podróży. Gdy wrócił zobaczył, że po ciężarówce przewożącej towar o wartości 14 milionów dolarów, pozostało już tylko wspomnienie.

Stanowa policja oraz FBI już zajmują się sprawą, ale jak dotąd ciężarówki nie udało się jeszcze odnaleźć. Kradzież została dobrze zorganizowana, bo złodziej na pewno wiedział co znajduje się w transporcie i na pewno miał ustalonych odbiorców.

Źródło: CNet.com

You may also like...