Skullcandy Jib True: bezprzewodowe słuchawki na każdą kieszeń

Skullcandy wprowadziło do sprzedaży najtańsze bezprzewodowe słuchawki w swej ofercie. Model Jib True kosztuje na amerykańskim rynku jedyne 30 dolarów.

Skullcandy to jeden z bardziej znanych producentów słuchawek, którego sprzęt cieszy się sporym zainteresowaniem konsumentów. Nie są to jednak produkty na każdą kieszeń, więc posiadacze mniejszych budżetów nie mają generalnie czego szukać w ofercie tej firmy. Średnia ich cena oscyluje bowiem w okolicach 300 zł, a wiele modeli znacznie przekracza tę kwotę.

Tym razem jednak firma wprowadza na rynek sprzęt na każdą kieszeń. Jej najnowsze słuchawki bezprzewodowe nazywają się Jib True i przy cenie 30 dolarów są jednym z najtańszych modeli w ofercie tego producenta.

Skullcandy przygotowało dwie wersje kolorystyczne swych słuchawek. Pierwszą skierowano do tradycjonalistów, dlatego zarówno słuchawki, jak futerał są czarne. Drugi natomiast ma znacznie żywszą kolorystykę niebiesko-żółtą.

Sprzęt posiada bardzo podstawowe funkcje, ale za taką cenę nie powinniśmy oczekiwać cudów. Wyposażono go w dwa mikrofony do połączeń głosowych, a także tryb Solo, umożliwiający korzystanie wyłącznie z jednej słuchawki. Dużym atutem jest też wbudowana bateria wystarczająca na 6 godzin pracy. Akumulator w futerale zapewnia nam dodatkowe 16 godzin słuchania.

Jib True

Słuchawki są też odporne na pot i wilgoć, więc można z nich korzystać podczas ćwiczeń na siłowni. Plusem jest także konstrukcja izolująca od hałasów otoczenia, pozwalająca skupić się na słuchanej muzyce. Zadbano również o łatwe parowanie ze smartfonem, które po pierwszym razie odbywa się automatycznie. Natomiast wygodę sterowania zapewniają wbudowane przyciski umożliwiające regulację głośności, odbieranie połączeń, przeskakiwanie utworów oraz aktywację asystenta.

Jib True

Skullcandy Jib True dostaniemy na stronie producenta w cenie 29,99 dolarów. Firma zapewnia również, że jeśli zepsujemy lub zgubimy jedną słuchawkę, wymieni ją w bardzo atrakcyjnej cenie.

Źródło

You may also like...