Projektor Samsung The Premiere debiutuje w USA

Samsung podał właśnie oficjalną cenę oraz datę premiery najnowszego projektora The Premiere. Sprzęt możemy już kupić w USA za kwotę 3499,99 oraz 6499,99 dolarów.

Na początku bieżącego miesiąca Samsung zaprezentował swój najnowszy laserowy projektor 4K krótkiego rzutu, który nazywa się The Premiere. Wówczas firma nie podała jednak kiedy możemy oczekiwać go w sklepach oraz ile powinniśmy przygotować pieniędzy na jego zakup. Teraz udało nam się poznać te informacje.

Przypomnę, że w tej rodzinie kryją się dwa modle: LSP7T oraz LSP9T. Pierwszy oferuje obraz o przekątnej 120-cali, natomiast w drugim może mieć maksymalnie 130″. Są to projektory krótkoogniskowe, a więc mogą działać w niewielkiej odległości od ściany. Taka konstrukcja zdecydowanie ułatwia jego instalację, gdyż nie musimy już mocować go do sufitu i kombinować w jaki sposób ukryć przewody, aby nie rzucały się w oczy.

Sprzęt oferuje jasność 2800 ANSI lumenów, a także specjalny tryb wyświetlania o nazwie Filmmaker Mode. Jest to opcja, która prezentuje film w sposób w jaki chciał go przedstawić reżyser.

Projektor The Premiere jest już dostępny na rynku amerykańskim, ale chcąc stać się jego posiadaczem musimy mieć gruby portfel. Model LSP7T kosztuje bowiem 3499,99 dolarów, natomiast za model LSP8T należy zapłacić aż 6499,99 dolarów. Jak widać nie jest to sprzęt na każdą kieszeń, ale jeśli ktoś chce mieć najwyższą jakość obrazu, to musi liczyć się z dużymi wydatkami.

The Premiere

Źródło

You may also like...