System ładowania największym atutem słuchawek OnePlus Bullets Wireless 2

Chińska firma OnePlus zaprezentowała dziś nie tylko nowy smartfon, także bezprzewodowe słuchawki OnePlus Bullets Wireless 2. Ich największym atutem jest system ładowania.

Każdy posiadacz bezprzewodowych słuchawek doskonale wie, że baterie większości modeli wystarczają na dość krotki czas działania. Dotyczy to szczególnie dokanałowych słuchawek bezprzewodowych, które z konieczności zachowania niewielkiej masy, nie mogą mieć dużej baterii.

Jeśli więc nie lubicie często ładować swych słuchawek, to powinny się Wam spodobać OnePlus Bullets Wireless 2. Jest to całkowicie nowy sprzęt chińskiego producenta smartfonów, zaprojektowany do współpracy ze smartfonami.

Zastosowano tu dynamiczne przetworniki GoerTek, oferujące pełen detali dźwięk w szerokim zakresie pasma. Ich funkcjonalności także nie możemy nic zarzucić. Wyposażono je m.in., w magnesy, dzięki którym słuchawki zepniemy ze sobą na szyi, aby ich nie zgubić. Dodatkowo gdy je zepniemy, automatycznie zatrzymuje się odtwarzanie muzyki. Kiedy natomiast je rozepniemy, muzyka jest wznawiana.

Sprzęt dysponuje technologią Bluetooth 5.0 z aptX HD, która gwarantuje wyższą jakość transmitowanego dźwięku, jednak największym jego atutem jest bateria. Producent deklaruje, że na pełnym ładowaniu słuchawki będą działały przez 14 godzin. Jeśli jednak lubimy długo słuchać muzyki, to wyczerpanie akumulatora nie jest problemem. Wystarczy podłączyć sprzęt na 10 minut do ładowarki, a uzyskamy kolejne 10 godzin pracy.

OnePlus Bullets Wireless 2 do sprzedaży trafią 17 maja, podobnie jak zaprezentowane właśnie smartfony. Natomiast ich cena wyniesie 109 dolarów.

OnePlus Bullets Wireless 2

Źródło: Slashgear.com

You may also like...