Smartband Fitbit Charge 3 ujawnia swój wygląd

Fitbit Charge 3 to kolejny smartband od znanego producenta opasek fitness. Dzięki przeciekom już teraz wiemy jak nowy produkt będzie się prezentował.

Rynek smartbandów wzbogaci się niebawem o kolejny produkt, który zaoferuje nam firma Fitbit. Znany producent opasek fitness planuje bowiem zupełnie nowy model, którego oficjalną prezentację powinniśmy zobaczyć podczas berlińskich targów IFA 2018. Tymczasem już teraz, możemy zobaczyć jak nowy sprzęt będzie wyglądał.

Holenderska witryna Nieuwemobiel opublikowała bowiem render przedstawiający najnowszy produkt. Widać na nim, że Fitbit Charge 3 wygląda bardzo podobnie do poprzedniej generacji urządzenia, choć oczywiście wzornictwo nie jest identyczne. Smartband jest bardziej smukły, co wynika zapewne z rezygnacji z bocznych przycisków i przestawienia obsługi sprzętu wyłącznie na ekran dotykowy.

Z przecieków wynika, że opaska będzie też bardziej trwalsza i wytrzymalsza od swego poprzednika, co zapewne wydłuży jej żywotność. Niestety nie wiadomo na razie nic na temat jej wyposażenia, a więc sensorów, które znajdą się na pokładzie sprzętu. Można jednak założyć, że otrzyma wyposażenie podobne do konkurencji. Z pewnością pojawi się też więcej pasków do wyboru, aby każdy użytkownik mógł dobrać taki, który najlepiej mu pasuje.

Na poznanie wszystkich szczegółów technicznych Fitbit Charge 3, będziemy musieli poczekać do września. Oczywiście zawsze można kupić obecną generację opaski, która w polskich sklepach oferowana jest od 499 zł.

Fitbit Charge 3

Źródło: Nieuwemobiel.nl

You may also like...