smartDOM dla każdego i z każdym abonamentem

Plus zapowiada nowy wariant programu smartDOM, który wejdzie do oferty operatora już 14 lutego. Jest to program oferujący w jednym pakiecie telewizję, internet oraz telefon, a będzie dostępny dla każdego i z każdym abonamentem.

Zestaw trzech podstawowych usług – telewizję, telefon i Internet – można mieć już za 60 zł miesięcznie. Decydując się na wszystkie 9 usług i produktów wchodzących w skład smartDOM, można zaoszczędzić nawet 1400 złotych rocznie.

Przystąpienie do Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM to propozycja dla wszystkich, którzy dbających o domowy budżet, szukają korzystnych rozwiązań i nie lubią przepłacać za usługi. Cyfrowy Polsat i Plus wprowadzają nowe, jeszcze bardziej uproszczone zasady Programu, z którego korzysta już blisko 1,5 mln polskich rodzin:

– Koniec z progiem wejścia do programu, teraz każdy klient może być w smartDOM,
niezależnie od wysokości wybranego abonamentu.
– Nowe usługi z rabatami można dołączać w dowolnym momencie.
– Za każdą kolejną usługę z oferty telewizji (także naziemnej telewizji cyfrowej), telefonu
komórkowego, telefonu stacjonarnego lub Internetu klient zapłaci 10 zł mniej
miesięcznie.
– W Programie dostępne są dwie nowe usługi: cyfrowa telewizja naziemna z 12 kodowanymi kanałami telewizyjnymi i 11 radiowymi oraz telefonia stacjonarna.

W nowym smartDOM zestaw podstawowych usług: telewizja z 86 kanałami, Internet z pakietem podstawowym 30 GB oraz abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci i 2 GB Internetu w telefonie można mieć już za 60 zł miesięcznie.

Jedną z głównych, niezmiennych zasad Domowego Programu Oszczędnościowego martDOM jest prosta zależność. Im więcej produktów i usług posiada klient, tym więcej oszczędności może zgromadzić dzięki uzyskiwanym rabatom. Niezwykle bogata oferta jest elastyczna, a kolejne produkty i usługi można dodawać zgodnie z bieżącymi potrzebami. Atrakcyjne zestawy można mieć już za 40 zł miesięcznie.

Program smartDOM oferuje 9 produktów i usług: telewizję satelitarną (teraz także cyfrową telewizję naziemną), telefonię komórkową (teraz także stacjonarną), Internet LTE Plus Advanced, usługi bankowe, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia (ERGO Hestia), sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń. To pełen wachlarz propozycji, które pomagają klientom w oszczędnym budowaniu wygodnego, nowoczesnego i bezpiecznego domu. Zakup wszystkich usług pozwala oszczędzić nawet 1400 zł rocznie. Nowy smartDOM dotyczy nowych klientów oraz przedłużających umowę. Klienci, którzy chcą pozostać na dotychczasowych zasadach smartDOMu nie muszą nic robić.

Od 14 lutego zmianie ulegają również zasady Programu smartFIRMA, który będzie działał według podobnych reguł jak nowy smartDOM.

smartDOM

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...