Smartwatche Michael Kors Access już w sprzedaży

Do sklepów trafiły dwa nowe smartwatche zaprojektowane przez markę należącą do Michaela Korsa. Są to modele Sofie oraz Grayson, zaliczane do linii Access.

Michael Kors to luksusowa marka, która od mniej więcej roku produkuje luksusowe wersje smartwatchy. Jej stylowe i nowoczesne urządzenia zdobywają coraz większe uznanie konsumentów, więc producent wprowadził do sprzedaży dwa zupełnie nowe modele.

Zegarki nazywa się Grayson oraz Sofie. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla mężczyzn, drugi natomiast jest modelem skierowanym do kobiet. Oba należą do linii Access i wyposażone zostały w system Android Wear 2.0.

Grayson jest modelem większym. Wyposażono go w okrągły wyświetlacz 1,39-cala, który prezentuje obraz w rozdzielczości 454 x 454 piksele, a zasila go bateria 370 mAh. Sofie posiada 1,19-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 390 x 390 pikseli, a z racji mniejszych rozmiarów, jego bateria ma pojemność 300 mAh.

Oba modele posiadają na wyposażeniu procesor Qualcomm Snapdragon 2100, 512 MB RAM oraz 4 GB wewnętrznej pamięci. Niestety funkcjonalność sprzętu jest nieco ograniczona. Nie znajdziemy w nim NFC, ani standardowej łączności bezprzewodowej. Nie ma też GPS’u oraz pulsometru, więc na pewno nie jest to zegarek dla biegaczy.

Mimo niewielkiej funkcjonalności, smartwatche są dość drogie, a ich ceny zaczynają się od 350 dolarów.

smartwatche

Źródło: Michaelkors.com

You may also like...