Smoki i golemy w Ark: Survival Evolved

Twórcy Ark: Survival Evolved udostępnili gigantyczną aktualizację gry o nazwie Scorched Earth. Wprowadza ona do gry wiele elementów ze świata fantasy, takie jak smoki, skalne golemy oraz nowy teren.

Ark: Survival Evolved rozwija się w szaleńczym tempie i gdy pod koniec roku będzie mieć swą oficjalną premierę, na pewno zainteresuje całe mnóstwo nowych graczy, którzy zapragną posiadać ten tytuł.Kolejną zachętą do jego nabycia, jest gigantyczny dodatek ważący ponad 8 GB, który nazywa się Scorched Earth. Po jego zakupie (kosztuje aż 20 dolarów) i zainstalowaniu, gra zmienia się nie do poznania, ponieważ zaczynamy zabawę od nowa na zupełnie nowym terenie, wyspie niemal żywcem wyjętej ze świata fantasy.

Będziemy musieli zbudować schronienie w ekstremalnie gorącym klimacie, uważając przy tym, by nie stać się posiłkiem dla smoków, golemów oraz innych nietypowych stworów. Oczywiście dodatek przynosi zupełnie nowe narzędzia, bronie oraz stwory, które możemy oswoić. Złą wiadomością jest to, że dodatek nie jest bezpłatny i trzeba za niego wybulić aż 20 dolców, czyli tyle ile kosztuje podstawowa wersja gry.

Jeśli nie posiadacie jeszcze Ark: Survival Evolved, to możecie ją tanio kupić tutaj lub na tej stronie, a zapewniam, że naprawdę warto, gdyż produkcja jest wyjątkowo wciągająca.

Źródło: Pcgamesn.comYou may also like...