Sony zaprezentowało mocną odpowiedź na słuchawki AirPods

Sony WF-1000XM3 to najnowsze słuchawki japońskiego koncernu, które mogą być ciekawą alternatywą dla AirPodsów. Na jednym ładowaniu będą grały aż 32 godziny.

Nie od dziś wiadomo, że Sony jest firmą produkującą rewelacyjne słuchawki. Jej produkty zapewniają doskonałą jakość brzmienia, oferując przy tym wiele przydatnych funkcji, szczególnie w przypadku modeli bezprzewodowych. Japoński koncern po raz kolejny pokazał swe duże doświadczenie w tej branży, prezentując najnowszy model Sony WF-1000XM3.

To słuchawki w pełni bezprzewodowe, które mogą stanowić ciekawą alternatywę dla AirPods. Posiadają bowiem wszystkie funkcje co produkt Apple, a nawet kilka dodatkowych, których sprzęt amerykańskiej firmy nam nie zaoferuje.

Sony WF-1000XM3

Ich obudowy mają ergonomiczny kształt, a końcówki idealnie dopasowują się do uszu. Wbudowano w nie także pojemnościowe sensory dotyku przeznaczone do sterowania funkcjami. Użytkownik przy pomocy gestów może więc kontrolować odtwarzanie muzyki, odbierać i kończyć połączenie telefoniczne, a także aktywować asystenta w telefonie.

Sony WF-1000XM3 to styl i funkcjonalność

Ich największym atutem jest jednak technologia redukcji hałasu bazująca na nowym procesorze QN1e. Dzięki dwóm mikrofonom w każdej ze słuchawek, użytkownik jest praktycznie odcinany od dźwięków otoczenia, co pozwala w całości skupić się na muzyce. Oczywiście poziom izolacji można regulować. W ten sposób poprawiamy swe bezpieczeństwo np., podczas jazdy na rowerze, gdyż słyszymy nadjeżdżające samochody.

Sony WF-1000XM3

Zmieniono też sposób działania technologii Bluetooth, łączącej słuchawki ze smartfonem. W poprzednim modelu łączyła się tylko lewa słuchawka,. przekazując następnie sygnał do prawej. W nowym obie łączą się równocześnie. Oczywiście poprawiono też jakość brzmienia. Procesor QN1e posiada bowiem wbudowany DAC oraz 24-bitowy procesor dźwięku. Natomiast technologia Digital Sound Enhancement Engine HS upscaluje skompresowaną muzykę do wyższej jakości.

Sony WF-1000XM3

Niewątpliwym atutem słuchawek jest również bateria zapewniająca maksymalnie 32 godziny pracy. Przy czym z włączonym systemem redukcji hałasu, Sony WF-1000XM3 będą działały przez 24 godziny. Baterie wbudowane w słuchawki wystarczają na 6 lub 8 godzin z włączoną redukcją hałasu. Natomiast dodatkowe 24 godziny zapewnia powerbank wbudowany w futerał. Jeśli natomiast bateria słuchawek się wyczerpie, to po 10 minutowym doładowaniu, uzyskujemy energię na kolejne 90 minut działania.

Sony WF-1000XM3

Słuchawki Sony WF-1000XM3 do sklepów trafią 5 sierpnia i będą dostępne w kolorze czarnym lub białym. Ich cena wyniesie 250 euro.

Źródło: Sony.ie

You may also like...