Sony Xperia 20 zdradza swą specyfikację techniczną

Dzięki przeciekom poznaliśmy specyfikację techniczną nowego smartfona Sony. Xperia 20 będzie sprzętem ze średniej półki, który nie zaskakuje niczym szczególnym.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Sony Mobile przygotowuje następcę modelu Xperia 1. Nowy flagowiec ujrzymy podczas berlińskich targów IFA, ale być może nie będzie to jedyny sprzęt, który firma tam zaprezentuje. Pojawiły się bowiem doniesienia o następcy modelu Xperia 10.

Dzięki uprzejmości witryny Sumanoninfo, poznaliśmy specyfikację techniczną nowego produktu, która nie zaskakuje nas niczym szczególnym. Nie znajdziemy tu więc żadnych nowinek technologicznych w rodzaju wysuwanych kamer, czy też innych bajerów. Xperia 20 będzie miała wyświetlacz o przekątnej 6-cali i kinowych proporcjach 21:9 oraz rozdzielczości Full HD+. Jej sercem będzie Snapdragon 710, wspierany przez 4 lub 6 GB pamięci RAM. Pamięci flash będzie natomiast w tym modelu 64/128 GB, którą zapewne da się rozszerzyć kartą microSD..

Znamy tylko parametry głównego aparatu, który jest podwójny i składają się na niego dwie matryce po 12 MP. Wyposażenie kamery do selfie na razie pozostaje tajemnicą.

Powyższe informacje dotyczą wersji przeznaczonej na rynek japoński. Model, który trafi na rynki zachodnie może nieco różnić się ilością pamięci, ale jego pozostałe wyposażenie powinno pozostać takie samo. Na razie nie wiemy jednak kiedy pojawi się na sklepowych półkach oraz ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Xperia 20

Źródło: Sumahoinfo.com

You may also like...