Sony Xperia XZ2 ze Snapdragonem 845 i 4 GB RAM

Wiemy na pewno, że Sony pojawi się na targach MWC 2018, by zaprezentować nowe modele, w tym Sony Xperia XZ2. Już teraz możemy jednak zapoznać się z jego specyfikacją techniczną.

Smartfony Sony w ostatnim czasie wzbudzają nieco mniejsze zainteresowanie konsumentów, a japoński koncern przegrywa z coraz silniejszą konkurencją. Jego pozycja jest tak słaba, że nawet Nokia sprzedaje się lepiej niż sprzęt tej azjatyckiej marki.

Firma chce to zmienić i podczas targów w Barcelonie zaprezentuje kilka nowych modeli, a jednym z nich będzie Sony Xperia XZ2. Nie musimy jednak czekać do rozpoczęcia imprezy, gdyż jeden z benchmarków ujawnił częściową specyfikację techniczną tego modelu. Dzięki niemu wiemy, że będzie to flagowiec o całkiem niezłych parametrach.

Nowy model dostanie Snapdragona 845, któremu będzie towarzyszyć 4 GB pamięci RAM. Wbrew wcześniejszym plotkom, smartfon nie będzie jednak mieć ekranu 4K, lecz panel o proporcjach 18:9 oraz rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli. Natomiast jego system operacyjnym będzie Android 8.0 Oreo.

Oczywiście to nie wszystkie parametry tego modelu, więc będziemy jednak musieli poczekać te kilka dni, by poznać ją w pełni. Przypomnę, że hiszpańskie targi rozpoczną się już 26 lutego.

Sony Xperia XZ2

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...