Nowy soundbar Devialet Dione zanurzy nas w dźwięku wysokiej jakości

W sprzedaży pojawił się najnowszy soundbar Devialet Dione, wspierający technologię Dolby Atmos. Sprzęt kosztujący niemal 10 tys. złotych, zapewni nam dźwięk kinowej jakości.

Technologia Dolby Atmos wiele zmieniła w sposobie emisji dźwięku, zapewniając jeszcze głębsze doznania podczas oglądania filmów. Problem w tym, że aby z niej korzystać, jeszcze do niedawna trzeba było mieć rozbudowane systemy głośnikowe. Dziś nie jest to już konieczne, gdyż pojawiają się soundbary wspierające ten format.

Jednym z nich jest Devialet Dione. To nowoczesny głośnik o potężnych możliwościach, który będzie idealnym uzupełnieniem naszego kina domowego. Ten smukły sprzęt potrafi samodzielnie skalibrować dźwięk i dostosować go do otoczenia. Dzięki firmowej aplikacji urządzenie dokonuje pomiarów pomieszczenia, a następnie konfiguruje go w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszą jego jakość.

Z Devialet Dione zanurzymy się w dźwięku

Wyposażono go również w funkcję upscalowania dźwięku i uprzestrzennienia go, aby otaczał widza z każdej strony. Dodatkowo zastosowano tutaj funkcję Advanced Dimensional Experience, która wykorzystuje technologię formowania wiązki audio, by stworzyć idealne wrażenie przestrzenności.

Devialet Dione

W głośniku zainstalowano 17 neodymowych przetworników, a także osiem subwooferów, które gwarantują doskonałe basy. Ich łączna moc wynosi 950 W RMS. Nie musimy więc podłączać zewnętrznego subwoofera, by uzyskać odpowiednią moc niskich tonów. Produkt posiada również cały zestaw złącz, umożliwiających podłączenie do niego różnego sprzętu. natomiast technologia Bluetooth oraz AirPlay 2 pozwalają transmitować dźwięk bezprzewodowo. Nie zabrakło również serwisu Spotifiy Connect, dającego dostęp do milionów utworów oraz podcastów.

Devialet Dione

Producent zainstalował także cztery tryby pracy głośnika: Film, Głos, Muzyka oraz Dźwięk Przestrzenny, pozwalające dostosować go do określonych potrzeb. Natomiast sterowanie jego funkcjami odbywa się z poziomu firmowej aplikacji mobilnej. Zapewnia ona dostęp do różnorodnych trybów odsłuchu, funkcji i możliwości połączeniowych, które wzbogacają wrażenia słuchowe. Za pośrednictwem aplikacji użytkownik ma także dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania sprzętowego, poprawek i ulepszeń.

Dodam, że soundbar Devialet Dione można kupić także na polskim rynku, gdzie kosztuje 9999 zł.

Jeśli szukacie soundbara dla siebie, a nie interesuje Was aż tak drogi sprzęt, to na tej stronie znajdziecie wiele tańszych modeli.

Źródło

You may also like...