Specyfikacja Oppo Reno 2F ujawniona przez najnowsze przecieki

Przecieki ujawniły wyposażenie jednego z kilku wariantów nowego smartfona firmy Oppo. Model Oppo Reno 2F dostanie procesor Helio P70 z 8GB RAM oraz 48 MP aparat.

28 sierpnia Oppo zaprezentuje serię Reno 2. To następca smartfona wprowadzonego na rynek w kwietniu tego roku, wyposażonego w wysuwaną kamerę przednią. Nowy model nie będzie pojedynczym produktem, lecz całą rodziną, na którą złożą się Reno 2, Reno 2Z oraz Reno 2F.

Dzięki witrynie 91mobiles mamy okazję poznać specyfikację techniczną trzeciego z wymienionych produktów. Smartfon otrzyma 6,53″ wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości FullHD+, w którym producent umieści czytnik odcisków palców służący do odblokowania urządzenia. Jego sercem będzie procesor MediaTek Helio P70 SoC, wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Pamięci użytkowej będzie natomiast 128 GB, które wystarczy na wiele zainstalowanych aplikacji, a także filmów i zdjęć.

Te ostatnie będziemy mogli wykonywać za pomocą poczwórnego aparatu tylnego. Składa się na niego 48 MP sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, szerokokątna soczewka 8 MP ze 119 stopniowym kątem widzenia oraz dwa 2 MP sensory. Aparat zaoferuje także 10-krotny zoom cyfrowy, a także system Ultra Night Mode 2.0. Jest to nowsza wersja technologii zaprojektowanej do wykonywania nocnych zdjęć. Będzie też elektroniczna stabilizacja obrazu, jak również nagrywanie wideo z prędkością do 60 fps’ów.

Przednia kamera, podobnie jak w poprzednim modelu będzie wysuwana w module przypominającym płetwę rekina.

Na poniższych zdjęciach możecie natomiast zobaczyć jak wygląda nowy Oppo Reno 2F. A już w przyszłym tygodniu dowiemy się kiedy smartfony pojawią się w sprzedaży oraz ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne modele.

Oppo Reno 2F

Źródło

You may also like...