Komfortowe golenie nową maszynką Gillettei Bugatti

Gillette oraz Bugatti przygotowało specjalną edycję maszynki do golenia Heated Razor. Produkt posiada podgrzewaną głowicę, zapewniającą większy komfort golenia.

Niegdyś golenie męskiego zarostu nie było tak wygodne. Dziś mamy różnego rodzaju żele i pianki zmiękczające owłosienie, a także coraz nowocześniejsze maszynki do golenia. Oferują nie tylko wiele ostrzy, ale też dopasowują się do twarzy, a dodatkowo wibrują, zwiększając efektywność golenia.

Ostatnim krzykiem mody jest maszynka z podgrzewaną głowicą. Gillette po raz pierwszy wprowadziło Heated Razor na rynek w 2018 roku, a teraz zaprezentowało specjalną jej edycję opracowaną wspólnie z Bugatti. Produkt posiada m.in., wykończenie w kolorze Bugatti Agile Bleu, tym samym którym polakierowany jest sportowe hiperauto Chiron Pur Sport. Na rączce znajdziemy także emblemat doskonale znanej marki, od ponad 110 lat wzbudzającej emocje kierowców.

Gillette

Rączkę maszynki wykonano ze stopu aluminium oraz cynku, który nawiązuje do lekkich materiałów stosowanych w Chiron Pur Sport. Dodatkowo w komplecie otrzymujemy stację dokującą z indukcyjnym ładowaniem baterii, markową szmatkę do czyszczenia oraz inteligentną wtyczkę.

Gillette

Gilette twierdzi, że nowa maszynka pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Ceny nie podano, ale poprzedni model w standardowej wersji kosztuje w polskich sklepach niemal 600 zł. Specjalna edycja będzie z pewnością droższa, choć nie wiemy dokładnie o ile.

Gillette

Źródło

You may also like...