Spersonalizuj swe PlayStation 5 dzięki nowym panelom

Firma Dbrand wprowadza na rynek nowe panele do PlayStation 5. Dzięki nim można całkowicie odmienić wygląd posiadanej konsoli i dopasować ją do własnych preferencji.

W zeszłym roku pojawiły się w sieci zdjęcia sugerujące, iż PlayStation 5 może oferować swym posiadaczom więcej możliwości personalizacji wyglądu konsoli. Niektóre firmy szybko zwęszyły niezłą okazję do zarobku i zaczęły oferować niestandardowe panele do konsoli. Sony jednak zdusiło pomysł w zarodku, strasząc je naruszeniem własności intelektualnej i domagając się zakończenia sprzedaży.

Firma Dbrand nie przestraszyła się jednak tych gróźb i wprowadza do sprzedaży własne skórki dla nowej konsoli. Dbrand to kanadyjska marka, która ma na tym polu wieloletnie doświadczenie. Specjalizuje się bowiem w produkcji personalizowanych skórek dla smartfonów, konsol oraz laptopów, więc tylko kwestią czasu było, by zajęła się również PS5.

Firma przygotowała dla popularnej konsoli skórkę o nazwie Darkplates, wykonaną w matowej czerni, która wygląda rewelacyjnie. Oczywiście trzeba pamiętać, że taka powierzchnia bardzo szybko się brudzi. Klient w komplecie dostaje również szmatkę z mikrofibry, aby utrzymać ją w nienagannym stanie.

A to nie jedyny produkt, gdyż w ofercie są także panele z trójwymiarową teksturą, które całkowicie odmieniają wygląd sprzętu. Firma sprzedaje także skórki zmieniające wygląd kontrolera.

Panele cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że wykupiono całą ich produkcję. Kolejna dostawa będzie dopiero w maju. Jeśli jesteście nimi zainteresowani i chcielibyście zamówić którąś dla siebie, zapraszam na stronę producenta.

PlayStation 5

Źródło

You may also like...