Spotify zabawia muzyką nasze zwierzaki

Spotify wprowadza nową funkcję dla właścicieli zwierzaków. Jest nią dedykowana playlista z muzyką, stworzona specjalnie dla naszych domowych pupili.

Szefostwo Spotify, największej obecnie platformy muzycznej udowadnia, że ma spore poczucie humoru. Serwis udostępnił właśnie swym użytkownikom nową funkcję o nazwie “Spotify dla zwierzaków”. Jak sama nazwa sugeruje, jest adresowana do naszych domowych pupili i zawiera playlistę stworzoną specjalnie dla nich.

Funkcja łączy preferencje właścicieli oraz charakterystykę ich zwierzaków. Na tej podstawie generuje specjalną playlistę, przy której właściciel oraz jego zwierzak będą się dobrze bawić. Właściciel zwierzaka na początku musi wybrać jego rodzaj z pięciu dostępnych propozycji. Są to: pies, kot, iguana, chomik oraz ptak. Następnie wpisuje szczegóły, takie jak imię zwierzaka oraz jego osobowość.

Spotify

Algorytm następnie analizuje dostarczone mu dane i dobiera do nich rekomendacje piosenek. Co ciekawe, generuje również okładki dla playlisty, zawierające zdjęcie zwierzaka oraz jego imię. Użytkownicy serwisu mogą także dzielić się swa playlistą z innymi.

Spotify

Funkcja raczej nie stanie się zbyt popularna, ale miło wiedzieć, że serwis dba nie tylko o użytkowników, lecz również o ich zwierzaki.

Źródło

You may also like...