SprayCare Band ułatwi dezynfekowanie dłoni

SprayCare Band to nowy gadżet pomagający chronić nas przed koronawirusem. Jest to urządzenie służące do dezynfekcji dłoni, którego inspiracją był Spider-Man.

Każdy kto lubi komiksowych bohaterów doskonale wie, w jaki sposób Spider-Man wystrzeliwuje swą pajęczynę. Komiksowy Peter Parker stworzył bowiem specjalne wyrzutnie sieci, umieszczone na wewnętrznej części nadgarstka. Dzięki nim może bardzo precyzyjnie strzelać pajęczyną, nie tylko po to by się na niej przemieszczać, ale też atakować wrogów.

Ten sam pomysł wykorzystali konstruktorzy gadżetu o nazwie SprayCare Band, którego zadaniem jest ochrona nas przed zakażeniem koronawirusem. Tak naprawdę jest to poręczny i bardzo lekki atomizer do dezynfekcji dłoni oraz dotykanych powierzchni. Urządzenie po naciśnięciu przycisku, wystrzeliwuje bezpośrednio na dłoń mgiełkę środka dezynfekcyjnego.

Oczywiście w ten sposób możemy dezynfekować nie tylko nasze dłonie, ale też dotykane powierzchnie. Łatwo spryskamy więc kierownicę naszego samochodu, poręcz w autobusie, czy też klamkę drzwi, przez które wchodzimy do mieszkania lub biura. Możemy także zdezynfekować klawiaturę i myszkę komputera, z którego korzystamy.

SprayCare Band

Całość zasilana jest akumulatorem, który od czasu do czasu trzeba naładować, nie mówiąc oczywiście o uzupełnianiu środka dezynfekcyjnego. Jeśli chcielibyście posiadać SprayCare Band, to gadżet możecie nabyć na Kickstarterze, gdzie konstruktorzy zbierają pieniądze na jego produkcję.

Gadżet kosztuje 31 dolarów, natomiast do sprzedaży trafi w marcu przyszłego roku.

Źródło

You may also like...