Star Wars: Battlefront 2: będzie multiplayerowa beta

Electronic Arts pracuje już nad Star Wars: Battlefront 2. Wydawca właśnie potwierdził, że jej multiplayerowa beta zostanie udostępniona już tej jesieni.

Star Wars: Battlefront okazało się całkiem udaną produkcją i przyciągnęło wielu graczy. Ubranie Battlefielda w szaty nawiązujące do popularnego uniwersum było strzałem w dziesiątkę, który zapewnił wydawcy spore zyski.

Electronic Arts szykuje więc kolejną część gry, której oficjalna premiera odbędzie się już 17 listopada bieżącego roku. Star Wars: Battlefront 2 planowane jest na PC, PlayStation 4 oraz Xboxa One, ale nieco wcześniej będzie można samodzielnie wypróbować tryb sieciowy.

Wydawca planuje bowiem beta testy, które odbędą się jesienią. Dla osób, które już teraz zamówią grę w przedsprzedaży, będą one dostępne kilka dni wcześniej. Warto dokonać zamówienia nie tylko ze względu na betę. Klienci dostaną bowiem natychmiastowy dostęp do Epic Lightsaber Mastery Star Card dla Yody.

To nie wszystkie bonusy. Wydawca dostarczy jeszcze ekskluzywne stroje dla Kylo Rena i Rey, pochodzące ze Star Wars: The Last Jedi. Oprócz tego otrzymamy dostęp do sześciu herosów oraz ulepszenia okrętów. Jakby tego było mało, dostaniemy Sokoła Millenium ze Star Wars: The Last Jedi wraz z ulepszonymi odgłosami i wyglądem.

Dodam, że na jutrzejszych targach E3 odbędzie się światowa premiera Star Wars: Battlefront 2. Preorder gry możecie zamówić na tej stronie.

Star Wars Battlefront 2

Star Wars: Battlefront 2

Źródło: Vg247.com

You may also like...