Star Wars: Rivals trafi na smartfony

Moda na Gwiezdne Wojny dotarła również na urządzenia mobilne. Na smartfony pojawi się niebawem gra Star Wars: Rivals, a w Google Play Store właśnie ruszyła jej przedsprzedaż.

Ostatnie premiery filmów z serii Gwiezdne Wojny spowodowały ponowny wzrost popularności produktów związanych z tym kultowym uniwersum. Dotyczy to również elektronicznej rozrywki, czego przykładem jest niedawna premiera Star Wars: Battlefront 2, którą kupicie tutaj oraz nadchodząca gra Star Wars: Rivals.

Ta druga produkcja pojawi się na smartfony i podobnie jak wspomniany Battlefront 2, jest strzelanką, tyle że dostosowaną do urządzeń mobilnych. Gracze otrzymają do wyboru wiele znanych bohaterów uniwersum, z których będą mogli stworzyć własny zespól, by stawić czoło innym drużynom.

Akcja tytułu będzie rozgrywać się w różnych erach tego uniwersum, a pojawią się w niej takie postacie, jak Darth Vader, Luke Skywalker, Jyn Erso, Finn, Director Krennic, Captain Phasma oraz wiele innych. Bohaterowie nie będą jednak dostępni od razu lecz trzeba ich odblokować poprzez uczestnictwo w Arenach Ligowych.

Oprócz uczestnictwa w trybie PvP Arena, gracze będą mogli tworzyć także gildie, by ustalać strategie bitew. Uczestnictwo w nich będzie korzystne dla graczy, gdyż zaoferuje kredyty, skrzynie z nagrodami oraz wiele innych bonusów.

Jeśli macie ochotę zapisać się na Star Wars: Rivals, to zrobicie to na tej stronie. Gdy tytuł stanie się już dostępny, otrzymacie powiadomienie. Dodam, że na razie gra pojawi się tylko na Androida i o wersji na iOS nic póki co nie wiadomo.

Star Wars: Rivals

Star Wars: Rivals

Star Wars: Rivals

Star Wars: Rivals

Źródło: Google.com

You may also like...