Sterowanie oświetleniem dzięki nowemu włącznikowi Philips Hue Tap staje się łatwiejsze

Philips Hue Tap to najnowszy inteligentny włącznik oświetlenia. Urządzenie kosztujące 49 euro, pozwala szybko włączać i wyłączać światła, a także regulować ich jasność.

Inteligentne oświetlenie domowe, to nie tylko nowoczesne żarówki, którymi można sterować za pośrednictwem smartfona. Są one zwykle dość drogie i np. za zestaw startowy Philips Hue z trzema żarówkami, trzeba zapłacić w polskich sklepach od 699 zł. Producenci sprzętu doskonale zdają sobie sprawę z wysokich cen żarówek, dlatego oferują alternatywy w postaci inteligentnych włączników świateł. One również oferują wiele użytecznych funkcji, a jednym z najnowszych jest Philips Hue Tap.

Kosztujący 49 euro gadżet dostępny w kolorze czarnym i białym, pozwala sterować oświetleniem za pomocą specjalnego pokrętła. Umożliwia szybkie włączanie lub wyłączanie światła, a także łatwe sterowanie jego jasnością. Producent wyposażył go w cztery przyciski, które można zaprogramować, aby sterować oświetleniem w trzech różnych pomieszczeniach lub strefach domu. A dzięki magnetycznej bazie, włącznik możemy zabrać ze sobą i używać jako pilota zdalnego sterowania.

Philips Hue Tap

Kolejną nowością jest oświetlenie szynowe Philips Hue Perifo. Można je przymocować do ściany lub sufitu, podłączyć do wewnętrznego okablowania, albo standardowego gniazdka. System pozwala zainstalować w nim wybrane przez nas reflektory, lampy wiszące, listwy świetlne i świetlówki Hue.

Philips Hue Tap

Produkt pojawi się w sprzedaży dopiero pod koniec lata, a jego cena zależna jest od konfiguracji. Włącznik Philips Hue Tap można natomiast kupić już teraz.

Źródło

You may also like...