Stopskate pokazało elektroniczny hamulec do rolek

Firma Stopskate zaprezentowała w Las Vegas pierwszy na świecie, elektroniczny hamulec do rolek. Gadżet kosztuje 249 dolarów i do sprzedaży trafi już w lutym.

Każde rolki dostępne w sklepach, posiadają wbudowany hamulec. Jest to standardowy element ich wyposażenia, bez którego nie mogłyby być sprzedawane. Użytkownik wszak musi się skutecznie zatrzymać, gdyż w przeciwnym wypadku jego życie byłoby zagrożone.

Jeśli jednak jesteście gadżeciarzami i chcielibyście wzbogacić swe rolki o nieco nowoczesnej technologii, to firma Stopskate ma dla Was ciekawą propozycję. Przedsiębiorstwo pokazało na CES 2020 pierwszy na świecie elektroniczny hamulec.

Jest to specjalny moduł, który można zamontować do dowolnego modelu rolek. Wyposażono go w zdalne sterowanie w postaci pilota trzymanego w dłoni, umożliwiające spowolnienie jazdy lub całkowite zatrzymanie się. Szczególnie ta ostatnia funkcja może być bardzo przydatna w sytuacjach awaryjnych.

Czasem bowiem rolkarz musi się nagle zatrzymać, by nie uderzyć w inną osobę lub przeszkodę, a w przypadku standardowych rolek nie jest to łatwe. Nowy hamulec może więc bardzo pomóc. Jest to też świetny produkt dla początkujących rolkarzy, którzy nie nauczyli się jeszcze obsługiwać standardowego hamulca.

Elektroniczny hamulec do rolek można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie producenta. Zestaw kosztuje 249 dolarów, natomiast do pierwszych klientów trafi już w przyszłym miesiącu.

elektroniczny hamulec do rolek

Źródło

You may also like...