Stuningowana Tesla Model X zyskała na wyglądzie

Tunerzy zazwyczaj nie zajmują się przeróbkami elektrycznych samochodów, gdyż nie są to pojazdy, którym przydaje się agresywny wygląd. Firma Tsportline zrobiła jednak wyjątek, a zmodyfikowana przez nią Tesla Model X, prezentuje się bardzo rasowo.

Elektryczne samochody powstają zasadniczo po to, by umożliwiać jazdę jak najniższym kosztem. W przeciwieństwie do aut spalinowych nie potrzebują więc agresywnych body kitów, które zapewniają lepszy docisk, poprawiają chłodzenie silnika lub hamulców. Nie oznacza to jednak, że nie da się w nich poprawić kilku elementów, by prezentowały się znacznie lepiej.

Takiego zadania podjęła się firma Tsportline, do której trafiła Tesla Model X. W rezultacie przeprowadzonych modyfikacji, powstała specjalna limitowana wersja auta o nazwie T Largo, które bardzo zyskało na wyglądzie. Samochód został wyposażony w elementy nadwozia wykonane z włókna węglowego, które poszerzają je z każdej strony o kilka centymetrów. Zainstalowany pakiet składa się z przedniego zderzaka z wlotami powietrza, nakładek na progi, tylnego dyfuzora oraz zainstalowanego na tylnej klapie skrzydła. Auto osadzono natomiast na 22″ kutych felgach TS120.

Stworzono tylko 20 egzemplarzy, a każdy z nich ma własny numer. Tuner nie podaje jednak ceny tak przerobionej Tesli.

Tesla Model X

Tesla Model X

Tesla Model X

Tesla Model X

Tesla Model X

Źródło: Tsportline.com

You may also like...