Stuninguj swego Forda we własnym garażu

Firma Roush proponuje nowy zestaw tuningowy do modelu Ford Ranger. Można go zamontować samodzielnie we własnym garażu, podnosząc moc o 47 KM.

Wiele osób chciałoby stuningować swe auto, ale nie jest to przyjemność tania i łatwa w realizacji. Nawet jeśli ktoś nie ma aspiracji stworzenia auta rodem z Szybkich i Wściekłych, musi przygotować spore pieniądze i znaleźć odpowiedni warsztat, który zainstaluje modyfikacje.

Istnieją jednak firmy produkujące zestawy wzmacniające moc, które można zamontować samodzielnie we własnym garażu. Jedną z ich jest Roush, która proponuje zestaw tuningowy umożliwiający podniesienie mocy i zwiększenie momentu obrotowego Forda Rangera z 2,3-litrowym silnikiem. Produkt nazywa się Ranger Roush Performance Pac Level 1 i kosztuje 925 dolarów.

zestaw tuningowy

Pakiet składa się z dolotu zimnego powietrza, filtra powietrza oraz innych elementów, które można zainstalować samodzielnie w garażu. Według producenta, zestaw gwarantuje podniesienie mocy o 47 KM oraz zwiększa moment obrotowy o 65 Nm. Szczyt momentu obrotowego uzyskiwany jest przy 3750 RPM.

zestaw tuningowy

Zestaw tuningowy obejmuje gwarancja producenta na 3-lata lub 57 tys. km. Jeśli w tym czasie coś stanie się z pojazdem, wówczas będzie mógł go odstawić do serwisu dealera, który zajmie się jego naprawą.

zestaw tuningowy

Produkt można kupić bezpośrednio na stronie producenta. Tam też znajdziemy zestaw drugiego poziomu, który dodatkowo zawiera specjalnie zaprojektowany wydech poprawiający dźwięk silnika.

Źródło

You may also like...