W styczniowym PlayStation Plus Persona 5 Strikers, Deep Rock Galactic i Dirt 5

Sony ujawniło listę gier, na które subskrybenci PlayStation Plus mogą liczyć w styczniu. W pakiecie pojawi się m.in., Persona 5 Strikers, Dirt 5, a także Deep Rock Galactic.

Za kilkadziesiąt godzin rozpocznie się kolejny miesiąc, więc Sony już teraz opublikowało listę gier, które abonenci PlayStation Plus otrzymają w styczniu przyszłego roku. Na właścicieli konsoli PlayStation 5, której ceny zaczynają się od 2899 zł, czekają łącznie trzy darmowe tytuły.

Pierwszą propozycją jest Persona 5 Strikers, należąca do gatunku role-playing action combat. To produkcja wydana na początku bieżącego roku, będąca sequelem gry Persona 5. Jej akcja toczy się pół roku po wydarzeniach z poprzedniej odsłony, oferując zupełnie nową historię. Po wydarzeniach z P5 Widmowi Złodzieje Serc ponownie zbierają się podczas letniej przerwy, aby rozwiązać tajemnicę nowej zmiany przypadków serc, które mają miejsce w całej Japonii.

Jeśli nie jesteście fanami RPG, to być może zainteresują Was wyścigi Dirt 5, dostępne na PlayStation 4 i PS5. To zręcznościówka stworzona przez Codemasters, która na rynku zadebiutowała jesienią ubiegłego roku na konsole poprzedniej generacji. Później pojawiła się również na platformy obecnej generacji. Tytuł oferuje graczom 70 tras w 10 lokalizacjach, a także fabularny tryb kariery.

Trzecią grą dostępną w styczniu jest Deep Rock Galactic. To produkcja wydana na PS4, PS5 oraz Xboxa One i PC w maju zeszłego roku. Mamy tu do czynienia z pierwszoosobową strzelanką oferującą również tryb współpracy dla czterech osób. Gracze wkraczają do świata opanowanego przez śmiercionośne roboty, walcząc w przeróżnych lokalizacjach. Ten tytuł podzielono na sezony i aktualnie dostępny jest pierwszy sezon liczący 100 poziomów oraz wzbogacony o sezonowe wyzwania.

Źródło

You may also like...