Nowy system alarmowy Arlo ochroni dom przed intruzami, wyciekiem wody i czadem

Arlo pokazało na CES 2022 najnowszy system alarmowy do samodzielnego montażu. Wyposażono go w wielofunkcyjne czujniki wykrywające różny rodzaj zagrożenia.

Wiele lat temu systemy alarmowe strzegące domu były prawdziwym luksusem, kosztowały krocie, a ich montażem zajmowali się specjaliści. Obecnie nie jest to już konieczne, gdyż na rynku jest wiele rozwiązań, które są przystępne cenowo, posiadają wielofunkcyjne sensory, zaś ich montażu możemy dokonać samodzielnie.

Takim rozwiązaniem jest także najnowszy system alarmowy Arlo, który na targach CES 2022 zdobył nagrodę Innovation Award. To produkt łatwy w obsłudze i przeznaczony do samodzielnej instalacji. System wykorzystuje zaawansowane czujniki, które posiadają osiem różnych funkcji.

Sensory potrafią wykryć otwarcie lub uchylenie drzwi i okien, różnego rodzaju ruch, wycieki wody, zmiany w oświetleniu i temperaturze, a także dym oraz tlenek węgla. Zapewniają więc kompleksową ochronę nie tylko przed intruzami, ale też innymi zdarzeniami, które mogą mieć miejsce w każdym domu. Oprócz tego system posiada głośną syrenę alarmującą o zagrożeniu oraz centralkę z podświetlaną klawiaturą. Wyposażono go również w technologię NFC umożliwiającą łatwe uzbrajanie i rozbrajanie systemu za pomocą urządzeń mobilnych.

Arlo na razie nie zdradziło ile trzeba będzie zapłacić za jego nowy alarm. Producent nie poinformował też kiedy pojawi się w sprzedaży. Na konkrety będziemy więc musieli chwilę poczekać.

system alarmowy

Źródło

You may also like...