System Samsung Multiroom wypełni dom muzyką

Nie trzeba być melomanem, żeby stwierdzić że muzyka obecnie towarzyszy nam na każdym kroku. Widać to w komunikacji miejskiej czy na ulicy po dziesiątkach ludzi ze słuchawkami na uszach. Podobnie sytuacja wygląda w domach – muzyka nie tylko towarzyszy nam podczas imprez, ale jest także świetnym akompaniamentem codziennych czynności. Firma Samsung przygotowała rozwiązanie, dzięki któremu nasz dom już zawsze będzie pełen muzyki – bezprzewodowy system audio Multiroom.

W związku ze zmianami jakie niesie ze sobą cyfryzacja muzyki coraz częściej sięgamy po sprzęt audio, który możemy połączyć z naszymi urządzeniami mobilnymi wypełnionymi ulubioną muzyką za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz WiFi. Bezprzewodowy system Samsung Multiroom to najnowsze rozwiązanie w tej dziedzinie, które jest w stanie zagwarantować niczym niezakłóconą radość ze słuchania muzyki w całym domu.

Nazwa systemu nie jest przypadkowa. Koreański producent stworzył propozycję, dzięki której muzyka zabrzmi dosłownie w każdym pomieszczeniu w domu. Całość systemu opiera się na trzech elementach: tzw. HUBie, który odpowiada za rozsyłanie muzyki oraz dwóch rodzajach niezwykle estetycznych głośników – M5 i M7. Instalacja systemu Multiroom odbywa się w trzech prostych krokach. Po pierwsze, HUB należy podłączyć do naszego domowego routera i prądu. Następnie głośniki lokujemy w wybranych miejscach w domu i podłączamy do zasilania. W końcu instalujemy aplikację Samsung Multiroom na smartfonie i możemy cieszyć się muzyką w dowolnym zakątku domu. Głośników możemy również używać bezpośrednio łącząc je bezprzewodowo z domową siecią Wi-Fi.

Ogromną zaletą bezprzewodowego systemu audio Samsung Multiroom są szerokie możliwości łączności. W naszym domowym systemie może znaleźć się aż 10 głośników, które dowolnie rozmieścimy w domu. Głośniki dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych (czarnym i białym) możemy umieścić w trzech różnych pozycjach, zależnie od naszych preferencji – położyć na płasko, postawić lub też powiesić na ścianie.Dodatkowo, możemy powiększyć skład systemu Multiroom włączając do niego inne kompatybilne urządzenia firmy Samsung, takie jak telewizory, odtwarzacze Blu-ray, soundbary oraz zestawy kina domowego. Dzięki temu, dosłownie nasz cały dom może wybrzmiewać naszymi ulubionymi dźwiękami.

Po podłączeniu systemu, dzięki aplikacji mobilnej Samsung Multiroom nasz smartfon lub tablet stanie się muzycznym centrum dowodzenia domu. Za pomocą kilku kliknięć włączymy muzykę w każdym pokoju. Co ważne, nie jesteśmy zmuszeni do słuchania tego samego we wszystkich pomieszczeniach. Z poziomu smartfona każdym głośnikiem zarządzamy osobno. Dzięki temu, jednocześnie w salonie usłyszymy jazz, w kuchni pogodny pop, z kolei w łazience biorąc kąpiel posłuchamy muzyki relaksacyjnej. Istnieje także możliwość synchronizacji wszystkich głośników tak, aby odtwarzały jednocześnie ten sam utwór. Ta funkcja świetnie sprawdzi się w trakcie domowych przyjęć i imprez.

Dzięki dogodnym rozwiązaniom, na domowych głośnikach Multiroom rozbrzmiewać będzie nie tylko muzyka przechowywana na smartfonie – możemy skorzystać także z zasobów komputerów podłączonych do domowej sieci internetowej czy popularnych serwisów strumieniujących muzykę takich jak Deezer czy Spotify. Korzystając z dedykowanej aplikacji Samsung Multiroom możemy również korzystać z zasobów muzyki dostępnej na innych smartfonach podłączonych do domowej sieci bezprzewodowej.

Sugerowane ceny detaliczne:

Głośnik WAM750 – 1999 PLN

Głośnik WAM550 – 1499 PLN

HUB WAM250 – 399 PLN

Źródło: Havasww.com

You may also like...