Nowe wideo zdradza szczegóły aparatu Huawei P50 Pro

29 lipca odbędzie się oficjalna prezentacja najnowszego flagowca Huawei P50 Pro. Producent już teraz zdradził nam jednak nieco informacji na temat zainstalowanego w nim aparatu fotograficznego.

Huawei nie jest już jednym z największych producentów smartfonów i według najnowszego raportu, praktycznie nie liczy się już na rynku urządzeń mobilnych. Chińska marka nie porzuca jednak tej branży i obecnie szykuje się do premiery najnowszego flagowca Huawei P50 Pro.

Producent opublikował w sieci kolejne wideo zwiastujące najnowszy model, które zdradza nieco detali dotyczących jego aparatów. Zwiastun sugeruje, że parametry aparatu będą zbliżone do poprzedników. Można na nim dostrzec napis VARIO-SUMMILUX-H1:1.8-3.4/18-125ASPH, który przysłoną oraz ogniskową pasuje do modeli P40 Pro oraz Mate 40 Pro.

Oznacza to, że teleobiektyw będzie oferował 5-krotny zoom, natomiast aparat szerokokątny będzie odpowiednikiem ogniskowej 18 mm. Niestety powyższe informacje nie mówią nam nic na temat sensorów.

Wcześniejsze przecieki sugerowały, że smartfon otrzyma 6,6″ wyświetlacz, w którym nie będzie jednak podwójnej kamery do selfie. Producent zastąpi ją pojedynczym aparatem umieszczonym w pośrodku wyświetlacza.

Na szczęście oficjalna prezentacja nowego smartfona odbędzie się już za kilka dni, więc wkrótce poznamy pełną jego specyfikację techniczną.

Huawei P50 Pro

Źródło

You may also like...