Pierwsze szczegóły techniczne Moto Z3, X5 i G6

W sieci pojawił się spory wyciek informacji dotyczących trzech nowych smartfonów Motoroli. Rzucają nieco światła na specyfikację techniczną nadchodzących modeli Moto Z3, X5 oraz G6.

Nie jest żadną tajemnicą, że w tym roku Motorola należąca do koncernu Lenovo, planuje wprowadzić na rynek aż sześć nowych smartfonów. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze informacje dotyczące trójki z nowych urządzeń, mianowicie Moto Z3, X5 i G6.

Modelem należącym do najniższej półki jest Motor G6, który zostanie pokazany podczas targów MWC 2018. Podstawowy wariant posiada 5,7″ ekran 18:9 Full HD+, procesor Snapdragon 430 z 3/4 GB RAM i 32/64 GB pamięci użytkowej oraz 3000 mAh baterię. Producent wyposaży go także w podwójny tylny aparat z sensorami 12 MP + 5 MP i przedni z matrycą 16 MP. Większy G6 Plus dysponuje 5,93″ wyświetlaczem o takich samych parametrach, za to ma mocniejszy procesor Snapdragon 630, 3/4/6 GB RAM, 32/64 GB pamięci wewnętrznej oraz 3200 mAh baterię. Parametry aparatów fotograficznych mają być takie same.

Moto G6 pojawi się w kolorze czarnym, srebrnym oraz różowego złota i kosztować ma około 240 dolarów. Natomiast za G6 Play zapłacimy 330 dolarów, zaś do wyboru będą wersje czarna, złota oraz błękitna. Jest jeszcze G6 Play, który ma zbliżoną specyfikacje, ale za to 4000 mAh akumulator.

Ciekawym modelem jest Moto X5, który należy do urządzeń ze średniej półki. Ma on niemal bezramkowy ekran, jednak nie wiadomo czy posiada czytnik linii papilarnych, gdyż nie widać ani z przodu ani z tyłu. Chyba, że znajduje się na tylnym panelu, pod logotypem producenta lub został zintegrowany z wyświetlaczem.

Moto Z3 i Z3 Play to modele kompatybilne z Moto Mod i wyposażone w zakrzywione ekrany o proporcjach 18:9 oraz wąskich ramach otaczających wyświetlacz. Tu również nie widać czytnika odcisków palców.

To na razie wszystkie informacje dotyczące nowego sprzętu Motoroli. Można jednak założyć, że producent pokaże je podczas targów telekomunikacyjnych, które odbędą się w lutym. Wówczas poznamy pełną specyfikacje techniczną, a także ceny i daty premier.

Moto Z3

Moto Z3

Moto Z3

Moto Z3

Moto Z3

Źródło: Slashgear.com

You may also like...