Amazon stworzył przejściówkę do iPhone’a

Amazon rozpoczął sprzedaż nowej przejściówki do smartfonów Apple. Akcesorium pozwala podłączyć standardowe słuchawki i ładować wbudowaną baterię.

Po tym jak Apple zrezygnowało z gniazda słuchawkowego w poprzedniej generacji iPhone’a, użytkownicy standardowych słuchawek, musieli poszukać nowego sposobu ich podłączenia. Oczywiście, jeśli nie chcieli ponosić dodatkowych kosztów na zakup zupełnie nowych słuchawek.

Producenci akcesoriów zaczęli więc oferować różnego rodzaju przejściówki i taki gadżet wprowadził do swej oferty również Amazon. Amerykański koncern za 30 dolarów oferuje przejściówkę wyposażoną we wtyczkę Lightning, gniazdo słuchawkowe oraz gniazdo USB, przeznaczoną do modeli iPhone 7, 8 oraz X.

Amazon

Akcesorium pozwala więc równocześnie słuchać muzyki oraz ładować baterię telefonu. Dodatkowo posiada przyciski sterujące odtwarzaniem.

Nie jest to oczywiście produkt tani, ale na pewno tańszy niż kupno nowych słuchawek bezprzewodowych. Jeśli chcielibyście kupić taką przejściówkę, to znajdziecie ją tutaj.

Amazon

Źródło: Amazon.com

You may also like...

1 Response

  1. Marc pisze:

    Apple chyba nie rozumie, że ‘uproszczenie’ konstrukcji na poziomie telefonu oznacza jej skomplikowanie na poziomie akcesoriów 🙂 no ale Apple ogólnie słabo rozumie rzeczywistość.