Tamagotchi powraca

Można by sądzić, że w dobie smartfonów i konsol, nikt już nie zdecyduje się wskrzesić kultowego w latach 90-tych Tamagotchi, ponieważ nie będzie zainteresowania. A jednak koncern Bandai ma nadzieję, że gadżet ponownie odniesie sukces.

Znana japońska firma zabawkarska, zamierza wprowadzić na rynek odświeżoną wersję popularnego niegdyś gadżetu i sprzedawać go pod nazwą Tamagotchi Friends. Z wyglądu zabawka wygląda dokładnie tak jak oryginał, jednak zostało w niej wprowadzone kilka modyfikacji.

Jedną z największych zmian, jest możliwość wyboru zwierzątka do hodowania, z kilku dostępnych propozycji. Oryginał posiadał jak wiemy, tylko jedną wersję. Poza tym urządzenie zostało wyposażone w krótkodystansową łączność, dzięki czemu wirtualne zwierzątka mogą się ze sobą bawić, jeśli zbliżymy do siebie dwa egzemplarze zabawki.

Tamagotchi Friends pojawi na rynku jesienią przyszłego roku w cenie 20 dolarów. Można się jednak zastanawiać czy ktoś będzie chciał to kupić, skoro wygodniejszym rozwiązaniem jest hodowanie Tamagotchi w aplikacji na smartfona.

Źródło: Tamagotchifriends.com

You may also like...