W Galaxy Store znajdziemy już nowe tapety dla Galaxy Note 10

W firmowym sklepie Galaxy Store pojawiły się tapety dla Galaxy Note 10. Użytkownicy najnowszego smartfona Samsunga mają do wyboru cały zestaw obrazków.

Smartfony, podobnie jak komputery osobiste, oferują swym użytkownikom możliwość wyboru tapety ozdabiającej ekran główny. Większość użytkowników zostaje przy standardowych grafikach przygotowanych przez producenta, ale spora grupa osób woli tam mieć jakiś fajniejszy obrazek.

W przypadku urządzeń Samsunga, można je znaleźć w firmowym sklepie Galaxy Store, oferującym szeroką gamę aplikacji. Teraz pojawiły się tam również tapety dla Galaxy Note 10 oraz Note 10+, dwóch najnowszych modeli koreańskiej marki. Nie są to jednak zwykłe widoczki, czy też zdjęcia zwierząt, lecz prawdziwa sztuka, która raczej nie każdemu się spodoba. Dostępne tam obrazy są dziełami takich artystów, jak Marylou Faure, Scott Martin czy Gemma Correll i można je dostać całkowicie za darmo.

Oczywiście dopasowano je do nowego smartfona, a więc uwzględniają wycięcie w ekranie pod przednie kamery. Naturalnie jeśli nie macie Galaxy Note 10, to również możecie je pobrać. Stworzono je bowiem w taki sposób, by pasowały także do modeli z rodziny Galaxy S10.

Pamiętajmy jednak, że do dopiero początek i Samsung już pracuje z kolejnymi twórcami, więc wkrótce lista dostępnych tapet znacznie wzrośnie. A jeśli chcecie je wypróbować, to zapraszam pod ten link.

tapety dla Galaxy Note 10

Źródło: Twitter.com

You may also like...