TCL Communication wprowadza na rynek model Hero N3

Chińska firma TCL Communication, przygotowuje się do wypuszczenia na rynek pierwszej partii swego flagowego smartfona TCL Hero N3. Jak przystało na urządzenie z wyższej półki, oferuje ono spory wyświetlacz i nowoczesne wzornictwo.

Centralnym elementem urządzenia jest sporych rozmiarów 6-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyprodukowany przy użyciu pełnego procesu laminacji OGS i chroniony szkłem Gorilla Glass. Dzięki ultra cienkiej ramce o szerokości zaledwie 2,62 mm mamy wrażenie, że front urządzenia składa się w całości z wyświetlacza. I to całkiem słuszne wrażenie, ponieważ TCL N3 dysponuje największymi na rynku proporcjami ekranu w stosunku do obudowy, wynoszącymi aż 83,4 %.

Sama obudowa jest ponadto bardzo smukła, jej grubość wynosi zaledwie 8,5 mm i choć nie jest najcieńsza, to wygląda bardzo ładnie i nowocześnie. Telefon ma oczywiście dwie kamery (13 i 5 Mpix), przy czym tylna została wyposażona w specjalny filtr poprawiający jakość zdjęć oraz posiada system autofocus i diodę LED.

Sercem TCL N3 jest 4-rdzeniowy układ MTK MT6589T taktowany zegarem 1,5 GHz i wspierany przez 2 GB pamięci RAM, natomiast dźwięki wydobywają się z dwóch głośników firmy Yamaha. Wbudowane 32 GB pamięci użytkowej, można rozbudować przy pomocy karty microSD. Systemem jets Android 4.2, zaś bateria o pojemności 2000 mAh pozwala na 5 godzin rozmów, lub 48 godzin w trybie czuwania.

Teraz najprzyjemniejsza część, czyli cena TCL Hero N3, nie opróżni naszego portfela w całości. Kosztuje bowiem zaledwie 399 USD, co jak na sprzęt tej klasy, jest bardzo przyzwoitą ceną.

Źródło: Anybuying.com

You may also like...