TCL oferuje 85-calowy Roku TV w przystępnej cenie

Chińska marka TCL proponuje najnowszy telewizor Roku TV, z ekranem o przekątnej 85-cali i rozdzielczości 4K. Na amerykańskim rynku odbiornik oferowany jest w cenie 1599 dolarów.

Duże telewizory są obecnie dostępne w znacznie bardziej przystępniejszych cenach niż jeszcze kilka lat temu. Teraz praktycznie każdy może taki sprzęt kupić i zmienić swój salon w namiastkę kina z ogromnym ekranem wyświetlającym obraz w jakości 4K. Na takim sprzęcie ulubione seriale i filmy będą prezentowały się rewelacyjnie, a i gracze będą zadowoleni z dużej powierzchni ekranu.

Jeśli macie pod ręką wolne 1599 dolarów, możecie sobie sprawić najnowszy Roku TV od firmy TCL, który wszedł właśnie do sprzedaży. 85-calowy odbiornik wyposażono w wiele nowych rozwiązań technologicznych, nie tylko zapewniających doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

Największym atutem tego odbiornika jest technologia zapewniająca nam dostęp do tysięcy kanałów w streamingu. Nabywca telewizora zyskuje możliwość oglądania ponad 500 tys., filmów i odcinków seriali, dostępnych na takich platformach jak Netflix, Disney+, Pandora, Apple TV, Roku Channel oraz wielu innych. Można też oglądać kanały telewizyjne, zarówno kablowe jak i satelitarne.

A dostęp do tego wszystkiego odbywa się poprzez niezwykle wygodny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Możemy w nim wyszukiwać treści poprzez tytuł, aktorów, czy też reżysera. Nie musimy przy tym chwytać za pilota lub klawiaturę, gdyż dostępna jest funkcja głosowego wyszukiwania obecna w mobilnej aplikacji Roku. Telewizor współpracuje również z głosowymi asystentami Alexą i Google Assistant.

Telewizor możecie dostać m.in., na Amazonie.

telewizor

Źródło

You may also like...