Fortnite Fish Fiesta to szansa na zdobycie unikalnych broni

Epic Games wystartowało z nowym wydarzeniem Fortnite Fish Fiesta. Jest to szansa na zdobycie nie tylko rzadkich rybek, ale również nowych rodzajów uzbrojenia.

Epic Games nieustannie pracuje nad podniesieniem atrakcyjności swej sieciowej strzelanki Fortnite i wciąż wprowadza do niej kolejne atrakcje. Najnowszą z nich jest Fortnite Fish Fiesta, będąca częścią wydarzenia Wild Weeks, które przez okres siedmiu dni wprowadza na wyspie znaczące zmiany.

Tym razem gracze mogą liczyć na korzyści w postaci boostów dla dostępnych w grze wędek. W tym także dłuższej ich żywotności oraz rzadkich rybek. Wędki obecne są w grze już od pewnego czasu i służą nie tylko do zdobywania wysokiej klasy broni, ale również łowienia rybek. Te ostatnie nie są jednak tylko dla ozdoby, gdyż każda z nich posiada unikalne zdolności mogące zapewnić niezłe bonusy.

Fortnite Fish Fiesta zwiększy naszą szansę na złowienie rzadkich ryb z łowisk. To zapewni nam więcej broni i ryb na jedno łowisko niż zazwyczaj. Ponadto Epic twierdzi, że broń odzyskana z tych miejsc będzie miała poziom rzadki lub wyższy. Są to więc świetne miejsca do zdobycia znacznie lepszego uzbrojenia, które zwiększy naszą skuteczność w walce z przeciwnikami.

Przez cały tydzień na wyspie Battle Royal będzie też można znaleźć wędkę Pro Fishing Rod. Jest to narzędzie niezbędne do wyciągania z łowisk rzadkich przedmiotów. Dzięki temu gracze będą mogli szybko zgromadzić znaczące wyposażenie. Oczywiście jego zdobycie nie będzie łatwe, gdyż po to samo przybędą też inni gracze, więc trzeba będzie opracować nowe strategie.

Fortnite Fish Fiesta

Źródło

You may also like...