Friends: The Reunion wreszcie z datą premiery

HBO Max wreszcie ujawniło oficjalną datę premiery Friends: The Reunion. Specjalny odcinek kultowego serialu przyjaciele będzie wyemitowany na platformie już 27 maja.

Jakiś czas temu pojawiły się plany stworzenia specjalnego odcinku serialu Przyjaciele, dzięki któremu znowu zobaczylibyśmy razem bohaterów bawiących nas przez lata. Niestety realizacja tego projektu nie była łatwa, gdyż początkowo nie wszyscy odtwórcy głównych ról byli zainteresowani powrotem na filmowy plan.

Potem pojawiła się pandemia, która dodatkowo pokrzyżowała plany producentów, gdyż na jakiś czas wstrzymano zdjęcia. Spowodowało to spore opóźnienie premiery specjalnego odcinka, ale na szczęście wszystkie przeszkody udało się pokonać i wkrótce będziemy go mogli obejrzeć.

Friends: The Reunion

Fani serii powinni zarezerwować sobie wolny wieczór 27 maja, gdyż w tym właśnie dniu HBO Max wyemituje Friends: The Reunion. Termin ten wybrano nieprzypadkowo, gdyż jest to pierwsza rocznica istnienia nowej platformy. Warto nadmienić, że specjalny odcinek miał mieć emisję już w momencie jej startu, ale nie udało się tego zrobić.

W Friends: The Reunion zobaczymy rzecz jasna wszystkich głównych bohaterów, a więc Rossa, Joey’a, Monicę, Phoebe, Rachel oraz Chandlera. To jednak tylko część postaci, które pojawią się w specjalnym odcinku, gdyż Warner Media zaplanowało długą listę gości specjalnych. Pojawią się m.in., znani aktorzy, sportowcy oraz artyści.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun nowej produkcji.

Źródło

You may also like...