Telefon komórkowy Samsunga już w sprzedaży

Koreański koncern wprowadził do sprzedaży nowy telefon komórkowy z klapką. Model SM-G9298 w niczym nie przypomina jednak dawnych urządzeń tego typu i znacznie bliżej mu do typowego smartfona.

Mogłoby się wydawać, że w dobie smartfonów, telefon komórkowy z klapką jest już reliktem przeszłości, który dawno zniknął z rynku. Nic bardziej mylnego, takie urządzenia nadal mają się dobrze i wciąż pojawiają się nowe modele.

Jednym z najnowszych jest SM-G9298 Leadership 8, który został właśnie zaprezentowany przez Samsunga. Nowy model nie przypomina jednak typowych telefonów z klapką, które pamiętamy z przeszłości.

Sprzęt posiada dwa 4,2″ wyświetlacze dotykowe w technologii AMOLED i rozdzielczości 1080p, a także procesor Qualcomm Snapdragon 821 z 4GB RAM oraz 64 GB rozszerzalnej pamięci użytkowej. Wyposażono go również w 12 MP główny aparat oraz 5 MP aparat przeznaczony do selfie. Dostęp do telefonu zabezpieczany jest odciskiem palca, a dodatkowo użytkownik może korzystać z bezprzewodowego ładowania baterii, która ma pojemność 2300 mAh.

Nowy telefon dostępny będzie na razie tylko w Chinach i nie wiadomo czy pojawi się także na innych rynkach.

telefon komórkowy

telefon komórkowy

telefon komórkowy

Źródło: Samsung.com

You may also like...