Telewizor Redmi Smart TV MAX 98 pobił rekord sprzedaży

Xiaomi pochwaliło się rekordem sprzedaży telewizora Redmi Smart TV MAX 98. Firma sprzedała 1000 sztuk tego sprzętu w czasie zaledwie 3 minut.

Pod koniec marca należąca do Xiaomi marka Redmi zapowiedziała swój najnowszy telewizor Redmi Smart TV MAX 98. Jego premiera odbyła się wkrótce potem, a sprzęt wzbudził spore zainteresowanie klientów. W tym tygodniu odbiornikowi udało się jednak pobić w Chinach rekord sprzedaży w segmencie 100-calowych modeli.

Według oficjalnego komunikatu producenta, telewizor w ciągu mniej niż 11 godzin sprzedał się w liczbie ponad 1500 egzemplarzy. Dokładnie zajęło to 10 godzin, 32 minuty oraz 18 sekund. Natomiast pierwsze 1000 sztuk tego modelu, na oficjalnej stronie producenta Mi.com, sprzedało się w czasie 3 minut. Według Xiaomi jest to nowy rekord tej branży.

1500 sprzedanych odbiorników na pierwszy rzut oka może wydawać się niezbyt imponującym wynikiem. Musimy pamiętać, że segment 100-calowych modeli jest zupełnie nową kategorią i na razie nie ma zbyt wielu klientów zainteresowanych zakupem tak ogromnych telewizorów. Są bowiem nie tylko bardzo drogie, ale też nie do każdego mieszkania wejdą. Dlatego popyt na nie jest na razie stosunkowo niski.

Telewizor przekonuje jednak klientów ceną, gdyż w Chinach trzeba za niego zapłacić w przeliczeniu tylko 2825 dolarów, czyli mniej więcej tyle ile kosztuje dobry telewizor 60″.

Redmi Smart TV MAX 98

Źródło

You may also like...